reklama

4 lutego wielka wymiana ciuchów i książek. Trwa rejestracja na akcję

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 20.01.2023 14:46,
Akcja dla wielbicieli rzeczy z drugiej ręki.
4 lutego wielka wymiana ciuchów i książek. Trwa rejestracja na akcję
4 lutego w Wadowickim Centrum Kultury odbędzie się akcja pod hasłem "Wadowicki swapping czyli wymiana wszelaka". To po prostu akcja dla wielbicieli rzeczy z drugiej ręki. Tego dnia w godzinach 15:00 - 18:00 za darmo będzie można wymienieć ubrania, książki i dodatki.

- Na organizowaną przez nas wymianę można przynieść rzeczy których już się nie potrzebuje i zabrać to, co się podoba - informują organizatorzy.

Rzeczy na wymianę należy przynosić w godzinach 14:00 – 15:00, zaś sama wymiana odbywać się będzie w godzinach 15:00 – 18:00.

Tak organizatorzy zapraszają wszystkich zainteresowanych, którzy:
- lubią mieć w szafie zawsze coś nowego.
- nie lubią wydawać pieniędzy na drogie ciuchy, książki i przedmioty a jednocześnie cenisz ich jakość.
- chcesz by ubrania i przedmioty, których już nie używasz sprawiły komuś radość.
- chcesz chronić środowisko.
- chcesz pomóc osobom potrzebującym.
- chcesz pozbyć się z domu tego co tylko zbiera kurze (ale jest w dobrym stanie), to nasz swapping jest właśnie dla Ciebie!


Rejestracja na wymianę odbywać się będzie poprzez formularz Google, który będzie aktywny do 3 lutego: Formularz zgłoszeniowy


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy