12000 produktów sanitarnych od Energylandii dla lokalnych służb!

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 03.04.2020 12:25, INFORMACJA PRASOWA
W sobotę na otwarcie parku ON-LINE.
12000 produktów sanitarnych od Energylandii dla lokalnych służb!

Park Rozrywki Energylandia, nie będąc obojętnym na rosnące potrzeby w związku z sytuacją w kraju i na świecie, wyszedł z inicjatywą wsparcia Tych, którzy ratują zdrowie i życie ludzkie, czyli między innymi lokalnych służb medycznych i ratowniczych, a przez to społeczności regionu!

Dlatego Park przekazał ponad 12 tysięcy produktów sanitarnych regionalnym instytucjom służby zdrowia, a także instytucjom charytatywnym. Za tą liczba kryją się konkrety w postaci:

- 6000 maseczek

- 6000 rękawiczek

- 600 litrów płynu do dezynfekcji

- 250 opakowań żeli antybakteryjnych.

- Dla Energylandii bezpieczeństwo i rozrywka na światowym poziomie są najważniejsze i zawsze idą w parze, o czym po raz kolejny przekonujemy się dzisiaj. Warto przypomnieć, że w związku z dynamicznie zmieniającą się sytuacją w Polsce Park podjął decyzję o zmianie daty otwarcia nowego sezonu. Z uwagi na nieprzewidywalny rozwój zdarzeń nie jest w stanie podać nowej daty otwarcia - mówi rzecznik Energylandii Kris Kojder.

Jednocześnie wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Gości, z wdzięczności za ich obecność, podkreślając, że Energylandia to właśnie ludzie, którzy ją tworzą, postanowiliśmy zrobić coś bez precedensu w historii Energylandii i zaprosić Gości na otwarcie parku ON-LINE! 4 kwietnia, nasz medialny team pokaże poprzez transmisję LIVE Energylandię w sezonie 6! Z całą stanowczością przyłączamy się do akcji #zostańwdomu - mówi rzecznik Energylandii Kris Kojder

Energylandia poinformowała również, że bilety na sezon 2020 zakupione nawet w ubiegłym roku (po zakończeniu sezonu 2019), których pierwotna ważność upływa 26 czerwca 2020, będą ważne aż do 10 stycznia 2021.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy