10 urodziny Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 27.08.2019 11:01, ARTYKUŁ SPONSOROWANY
10 urodziny Parku Dinozaurów i Rozrywki Dinolandia w Inwałdzie

W tym roku mija 10 lat odkąd Dinolandia otworzyła swoje bramy dla spragnionych dobrej zabawy Gości. W tym czasie wiele się zmieniło, ale najważniejsze jest nadal to samo– jesteśmy po to, aby wywoływać na twarzach naszych Gości uśmiech, aby dawać radość i pozwolić na przeżycie niezwykłych wrażeń w czasie odwiedzin Parku, w którym mieszkają dinozaury.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że czas spędzony z rodziną, wypełniony zabawą na świeżym powietrzu, w specjalnie zaprojektowanej przestrzeni, z odpowiednią infrastrukturą, to na ogół najprzyjemniejsze i najlepiej zapadające w pamięć momenty w rodzinnych wspomnieniach. Dlatego niezmiennie od 10 lat staramy się robić wszystko, aby odwiedzający nas Goście pamiętali o naszym Parku i o radości, którą w nich wywołał.


Wizyta w Dinolandii to gwarancja przeżycia niezwykłych wrażeń i świetnej zabawy w towarzystwie dinozaurów. Na miejscu czeka imponująca kolekcja drapieżników i roślinożernych stworzeń. Z bliska zobaczyć można groźnego Tyranozaura Rexa, Kompsognata wielkości kury czy też Mamenchizaura, który zaprasza Gości na plażę. Niesamowite stwory to tylko część atrakcji Dinolandii. Każdy znajdzie tu coś dla siebie – odpoczynek w cieniu trzcinowych parasoli, grę w minigolfa czy też wędrówki krętymi korytarzami Jaskini Tajemnic.

W Dinolandii znajdują się również atrakcje, które umilą wolny czas odwiedzającym Gościom. Bardziej aktywne osoby mogą spróbować swoich sił na Ścianie Wspinaczkowej czy też Dinobazach. Ci lubiący spokój odkryją uroki gry w Minigolfa. Najwięcej atrakcji czeka na Milusińskich. Do wyboru, do koloru. Można odbyć niezapomniana przejażdżkę kolejką Pirat, „wykapać się” w Basenie kulkowym, zakręcić się w Żyroskopie, oderwać od ziemi na Euro Bungee, a nawet pochodzić po wodzie… Jak to możliwe? Potrzebny tylko dobry humor, wielka kula i basen… Najlepiej przekonać się samemu.


Aby posilić ciało i zregenerować siły w trakcie zabawy, wystarczy odwiedzić DINO Restaurację, spróbować kuchennych specjałów i dalej kontynuować przerwaną zabawę.

DINO Restauracja to idealne miejsce na regenerację swoich sił i nabranie energii na dalszą zabawę. Restauracja przygotowana jest zarówno do obsługi grup nastawionych na dania tradycyjne, jak i klientów oczekujących bardziej wyszukanych potraw – a wszystko to przy umiarkowanych cenach i profesjonalnej, przyjaznej obsłudze. Na najmłodszych w DINO Restauracji czeka kolorowe Dinomenu z przysmakami godnymi odkrywców dinozaurów. Każdy obowiązkowo musi spróbować Dinopakę, w jej skład wchodzą do wyboru: DINOBURGER, NUGGETSY lub STRIPSY, a także ulubione przez dzieci frytki i napoje oraz upominek – zabawka.


Zdobyte na rynku usług turystycznych doświadczenie i chęć wyjścia naprzeciw jeszcze większej promocji regionu spowodowała podjecie decyzji o budowie zaraz nad Dinolandią Ogrodu Jana Pawła II. Najważniejszym punktem Ogrodu jest obraz przedstawiający postać Papieża Polaka, Bazylikę Św. Piotra w Watykanie i bazylikę Ofiarowania NMP w Wadowicach. Do jego stworzenia niezbędne było blisko 20 tys. odpowiednio dobranych roślin: drzew, krzewów, kwiatów i tony kamieni, żwiru i kruszywa. Wędrując alejkami Ogrodu można podziwiać poszczególne elementy obrazu oraz zobaczyć galerię ze zdjęciami ukazującymi ważne momenty z życia Papieża Polaka czy też poznać fragmenty książki „Kwiatki Jana Pawła II” autorstwa Janusza Poniewierskiego.

Aby zobaczyć niezwykły obraz wystarczy pokonać 96 schodów i znaleźć się na samym szczycie Wieży widokowej. Osoby mające problem z wchodzeniem po schodach mogą skorzystać z windy, która wjedzie na samą górę Wieży. Wejście na Wieżę pozwoli nie tylko zobaczyć niezwykły obraz ale również przełamać barierę lęku wysokości oraz podziwiać panoramę Beskidu Małego.

W związku z urodzinami Dinolandii mamy niespodziankę. W najbliższy czwartek, tj. 29 sierpnia 2019 r. od godz. 10.00 do 20.00 będzie można na naszej stronie internatowej zakupić bilety wstępu do Parku w cenie 10 zł/os.

Mamy nadzieję, że skorzystacie z naszej urodzinowej promocji i odwiedzicie nasz Park. Serdecznie zapraszamy!

Wejdź na www.dinolandia.pl, skorzystaj z urodzinowej promocji i baw się z nami na całego!

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy