O Jamajce w Klubie Podróżnika

, Kultura - Rozrywka, Wiadomości, 26.02.2019 13:06, INFORMACJA PRASOWA
W poniedziałek (25.02.) o godz. 19.00 w Klubie ASM w Andrychowie przy ul. Lenartowicza 7 odbędzie się kolejne spotkanie w Klubie Podróżnika Koła PTTK „Chałupa".
O Jamajce w Klubie Podróżnika

Tym razem udamy się w tropiki na Jamajkę. O wyspie opowie Natalia Mołdawska – lekarka, wolontariuszka, która w 2014 roku brała udział w Polskiej Misji Medycznej na Jamajce. Swoja prezentację zatytułowała: „Jamajka - opowieść o pięknym kraju z przewrotną historią, pięknych ludziach i pięknie wolontariatu". Jej długi pobyt umożliwił dokładne poznanie karaibskiej wyspy. Usłyszymy trochę o innych świętach, o porze deszczowej, a także o zwykłych ludziach którzy nie mają dreadów i niekoniecznie słuchają muzyki reggae. Jamajka to także klimaty piratów, mocny rum, wspaniała kawa, bajkowe wodospady i kilometry plaż uważnych za jedne z najpiękniejszych na całych Karaibach.

Wstęp wolny.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy