reklama
reklama

Życzenia z okazji Dnia Przedsiębiorcy

Gospodarka, Wiadomości, 21.06.2024 08:32,
Ogłoszenie.
Życzenia z okazji Dnia Przedsiębiorcy

Życzenia z okazji Dnia Przedsiębiorcy

Szanowni Państwo!

Przypadający 21 czerwca Ogólnopolski Dzień Przedsiębiorcy został ustanowiony przez Sejm Rzeczpospolitej Polskiej w 2016 roku. To święto wszystkich właścicieli firm, nawet tych najmniejszych. Ma docenić wagę działań przedsiębiorców i ich znaczenie dla gospodarki.

Z tej okazji w imieniu władz samorządowych i mieszkańców naszego regionu składamy wszystkim przedsiębiorcom z terenu Powiatu Wadowickiego życzenia wytrwałości i konsekwencji w dążeniu do celu. Życzymy, abyście byli kreatywni, odważni i pełni energii, która pozwoli zrealizować nowe pomysły.

Niech Państwa zamierzenia i plany dotyczące pracy zawodowej zawsze kończą się pełnym sukcesem. Życzymy również wszelkiej pomyślności w życiu osobistym.


Starosta Wadowicki Mirosław Sordyl

Wicestarosta Wojciech Polak

Członek Zarządu Powiatu Sebastian Mlak


reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Brak komentarzy