reklama

Życie wraca do normalności. Widać to na ulicach

, Gospodarka, Wiadomości, 29.05.2020 11:20,
Od soboty zniesione zostaną kolejne ograniczenia.
Życie wraca do normalności. Widać to na ulicach
Wraz ze znoszeniem kolejnych ograniczeń i restrykcji, życie powoli wraca do normalności. Sklepy pracują już pełną parą i czekają na klientów. Ulice już nie świecą pustakami. W Andrychowie kierowcy znowu w godzinach szczytu stoją w jednym wielkim korku.

Przypomnijmy, że od 30 maja (sobota) w przestrzeni ogólnodostępnej, na chodnikach, w parkach, nie będzie trzeba nosić maseczek, jeśli pomiędzy osobami zostanie zachowany 2 m dystans.

Tego samego dnia zniesione zostają ograniczenia w handlu, bez limitów osób w sklepach, gastronomii oraz w kościołach. W sklepach, kościołach i kinach maseczki oraz odpowiedni dystans obowiązuje nadal.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 30.05.2020 06:04

[email protected] fakt wszyscy radni diety biorą a tylko pisiory nic nie robią, przepraszam krytykują i komentują, ale czy po to mieszkańcy ich wybrali??? Chyba nie!!! Ale przed wyborami pisiory warszawskie wpadaly do Andrychowa i okropnie reklamowali kandydata na burmistrza, myśleli że mieszkańcy to łykną, a tu takie rozczarowanie!!!

Turboplazmotron, 29.05.2020 17:53

Gwiadeczka wie , że tylko radni z PIS mogą coś konkretnego zaproponować bo ci od Żaka tylko wykonują rozkazy/polecenia.

sowa, 29.05.2020 17:27

A to w gminie tylko radni z PISu są? Diety chyba wszyscy biorą.

Turboplazmotron, 29.05.2020 16:37

Do radnych nie można nawet e-maila napisać a co dopiero zadzwonić :) Dobrze że chociaż komentarze na MN czytają :)

",,**,,", 29.05.2020 16:07

Co radni z pisu zrobili w temacie obwodnicy Andrychowa??? Bo jak narazie to tylko duuuuuuuuuuuzo komentują :-) :-) :-) :-) :-) :-) :-) gdzie są numery kontaktowe do radnych???? Czyżby ukrywali się przed mieszkańcami???

Turboplazmotron, 29.05.2020 11:48

Nie tylko na ulicach ale też w restauracjach wszystko po staremu,tylko czy zgodnie z obowiązującym prawem?https://radioandrychow.pl/andrychowski-tg-sokol-wielkanocne-echa/