reklama

Znikające kioski w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 08.04.2021 18:25,
Jest ich coraz mniej.
Znikające kioski w Andrychowie
Kiedyś kioski w Andrychowie znajdowały się niemal na każdej ulicy i na każdym rogu. Dziś można je policzyć na palcach jednej ręki.

Zaledwie kilka tygodni temu wyburzono kiosk Ruchu na rogu ulicy Krakowskiej z 27 Stycznia, bo nie było chętnych najemców, a Ruch proponował niezbyt dobre warunki współpracy. Sprzedaż w kioskach spada, bo jak ktoś chce kupić gazetę czy papierosy, to kupi je podczas zakupów w sklepie czy wizyty na stacji paliw.

W 20-tysięcznym Andrychowie ocalało jeszcze tylko kilka prywatnych kiosków, ale ich również jest coraz mniej. Już teraz można je policzyć na palcach jednej ręki. Działalność zakończył właśnie kiosk w samym centrum Andrychowa, naprzeciwko magistratu.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

sylwia.b, 09.04.2021 09:35

I znowu literówka... chwilę się zastanawiałam, co ten kiosk może podawać...?

Tomasz.B, 08.04.2021 22:16

Szanowny Panie Redaktorze uprzejmie proszę o zapoznanie się z prawdziwymi powodami zamknięcia kiosku a nie pisaniem co się Panu Szanownemu wydaje . Bo to pasuje do rzetelnego dziennikarstwa jak wół do karety.