reklama

Zmiana planów w gminie Wadowice

, Gospodarka, Wiadomości, 28.03.2019 14:40, red
Za 2 lata wszystko powinno być gotowe.
Zmiana planów w gminie Wadowice
Podczas środowej (27.03) sesji Rady Miejskiej radni miejscy uruchomili procedurę zmiany lokalnych planów zagospodarowania przestrzennego w całej gminie Wadowice. W sumie zmiany wprowadzone zostaną w 21 planach: w Wadowicach i we wszystkich sołectwach.

Wielu mieszkańców czekało na to od lat. Dotyczy to osób, które np. chcą przekwalifikować działkę z rolnej na budowlaną czy inwestycyjną.

W nowych planach znajdą się w nim propozycje przedstawione we wnioskach mieszkańców, chociaż zapewne nie wszystkie da się uwzględnić. Dodatkowo w trakcie sporządzania planów będą mieszkańcy będą uprawnieni do zgłaszania swoich uwag.

Teraz do pracy przystąpią planiści. Procedura zmian w planach zagospodarowania przestrzennego na terenie gminy Wadowice może potrwać około 2 lat.

zdjęcie ilustracyjne

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy