reklama
reklama

Zapowiada się bardzo dużo przerw w dostawie energii elektrycznej

Gospodarka, Wiadomości, 16.06.2024 20:30, eł

Jak w każdą niedzielę, informujemy o wyłączeniach prądu na naszym terenie.

Zapowiada się bardzo dużo przerw w dostawie energii elektrycznej

Od 17 do 21 czerwca Tauron Dystrybucja planuje sporo prac modernizacyjnych i konserwacyjnych, które wymagają czasowego wyłączenia prądu.

Na naszym terenie najwięcej takich przerw będzie w powiatach wadowickim i oświęcimskim. W pierwszym z nich do wyłączeń energii elektrycznej dojdzie w częściach dwunastu miejscowości: Andrychowa, Roczyn, Frydrychowic, Wieprza, Paszkówki, Sosnowic, Wielkich Dróg, Kalwarii Zebrzydowskiej, Stanisławia Górnego, Spytkowic, Choczni i Podolan. W powiecie oświęcimskim na przerwy w dostawie prądu muszą się przygotować między innymi mieszkańcy niektórych lokalizacji w Przeciszowie, Zatorze, Kętach, Nowej Wsi, Głębowicach i Bulowicach. Natomiast w suskim dojdzie do nich w Jordanowie, Sidzinie i Naprawie.

Szczegóły w poniższych tabelach.
Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy