reklama

Zamknięta ulica w Andrychowie, trwa remont

, Gospodarka, Wiadomości, 21.11.2022 11:15,
Remont ciągnie się od wiosny tego roku.
Zamknięta ulica w Andrychowie, trwa remont
W Andrychowie wykonywany jest kolejny etap remontu ulicy Strefowej. Z tego powodu w poniedziałek (21.11) zamknięty został krótki odcinek tej drogi od skrzyżowania z ulicą Batorego. Na Strefową można wjechać tylko z drugiej strony - na ulicy Biała Droga.


Remont Strefowej ciągnie się już od wiosny tego roku. W większości droga jest już gotowa. Obecnie drogowcy wymieniają asfalt na... odcinku remontowanym ponad rok temu. Wtedy droga była w tak fatalnym stanie, że na zlecenie gminy wykonano remont najgorszego odcinka. Dopiero później gmina dostała dofinansowanie na remont całej drogi.

Inwestycje wykonuję wybrana w przetargu firma "DROG - BUD" ze Spytkowic. Koszt: 3,8 mln zł. Dlaczego trwa to tak długo? W umowie określono, że termin zakończenia remontu to aż 430 dni od podpisania umowy, czyli... pierwsza połowa przyszłego roku. Wszystko wskazuje na to, że droga będzie gotowa wcześniej.foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

tomekх, 21.11.2022 14:57

Kolejny sukces burmistrza ! a pisiory tylko ujadają.

Zakolog, 21.11.2022 11:26

Korekta: Gmina nie dostała dofinansowania na remont całej drogi, tylko Gmina przekazała rządowe dofinansowanie na tę drogę. Dlaczego akurat na tę a nie inną, musi pozostać już tajemnicą Gminy.