reklama

Zamieszanie z zamykanymi przejazdami

, Gospodarka, Wiadomości, 19.11.2020 20:00, red
Co kilka dni kierowcy napotykają na niespodziewane utrudnienia.
Zamieszanie z zamykanymi przejazdami
Jeszcze kilka tygodni potrwają główne prace na remontowanej linii kolejowej nr 117 pomiędzy Andrychowem a Wadowicami. Co pewien czas kierowcy są zaskakiwani, bo ekipa remontowana zamyka któryś z przejazdów kolejowych.

Tak było choćby w Choczni przy ul. Drapówka czy niedawno w Wadowicach. To jeszcze bynajmniej nie koniec takich „przygód”. Mieszkańcy osiedla Jana Pawła II w Andrychowie właśnie borykają się z podobnym problemem. Do 29 listopada ma być zamknięty przejazd na ich osiedle.

Kierowcy muszą – póki co – korzystać z dalekiego objazdu. Tu co chwilę pojawiają się sprzeczne i informacje ze strony wykonawcy inwestycji. Najpierw przejazd miał być całkowicie zamknięty, potem budowlańcy informowali, że wykonany zostanie tymczasowy przejazd w sąsiedztwie remontowanego. Takowy jednak do tej pory nie powstał.

Z najnowszych informacji wiadomo, że tymczasowy przejazd ma powstać dopiero w najbliższych dniach.

W planach są remonty kolejnych przejazdów. Teoretycznie problemów nie powinno być w Choczni na drodze krajowej nr 52, gdzie remont przejazdu rozpocznie się „na dniach”, a właśnie budowany jest objazd – w sąsiedztwie stacji kolejowej w Choczni.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy