reklama

Zamek w Andrychowie do remontu za grube miliony? [SONDA]

, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, 03.03.2020 07:15,
Co na ten temat sądzą mieszkańcy?
Zamek w Andrychowie do remontu za grube miliony? [SONDA]
Podczas ostatniej sesji Rady Miejskiej radni podjęli decyzję, że z budżetu gminy zostanie przeznaczonych 4,25 mln zł na wykup zabytkowego pałacu Bobrowskichw centrum Andrychowa od rodziny Bobrowskich. Sprawa wzbudziła wśród samorządowców kontrowersje. Nie wszyscy radni byli "za".

Ponad 4 mln to nie wszystko. Gmina planuje wyremontować pałac, co może kosztować kilka mln zł. Tutaj gmina chce skorzystać z dotacji unijnej.

Co na ten temat sądzą mieszkańcy?


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 03.03.2020 17:43

Kobielus otworzy dom seniora i żłobki tak zapowiadane przed wyborami, a Kubien całodobową opiekę zdrowotną, znajdzie się jeszcze miejsce na dom publiczny dla studentek, bar dla pijaczkow, noclegownia dla pasozytow oraz całoroczne lodowisko.

Zakolog, 03.03.2020 14:15

Hej, dziewczęta i chłopaki z mamNewsa, widzę, że bez skrupułów wykorzystujecie naturalną skłonność prostych ludzi do prezentacji własnych deficytów. Trzeba było temu panu z Wólki warszawskiej, który z gracją grzebał w kieszeniach, ewidentnie czegoś poszukując, zrobić selfi, by miał se co wkleić na fejsa. A po opinie w sprawie pałacu, udać się do magistratu, bo tam znajduje się intelektualna szpica tego miasta.

Skalpel, 03.03.2020 09:58

Droga pani. Pieniądze które miały być na odśnieżanie chapną Miruś z AEC.