reklama

Zakończyła się budowa 13 nowych mieszkań w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 14.10.2019 11:29,
Prawdopodobnie do końca roku pierwsi lokatorzy wprowadzą się do nowych mieszkań w Andrychowie.
Zakończyła się budowa 13 nowych mieszkań w Andrychowie
Nowy budynek socjalny przy ulicy Batorego w Andrychowie jest już prawie gotowy. Wybudowany został za ponad 2 mln przez gminę Andrychów. Powstało 13 mieszkań o powierzchni od 24 do 44 m2.

Są to mieszkania socjalne, bez prawa własności i będą przyznawane osobom o niższych dochodach, które kwalifikują się do przyznania takiego lokum. Na razie jednak nie zapadła jeszcze decyzja kto konkretnie otrzyma przydział. Przede wszystkim będą to mieszkania przeznaczone dla osób z długami czynszowymi, które zajmują dziś mieszkania komunalne.

To pierwszy etap inwestycji magistratu przy ulicy Batorego. W planach jest budowa kolejnych mieszkań. Docelowo mają powstać 52 mieszkania.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 14.10.2019 12:23

Wiadomo cały elektrolat PIS +narodowość romska