reklama

Zaczęło się... Ludzie będą palić „czym popadnie”?

Gospodarka, Wiadomości, 22.09.2022 14:50, DK
Prezes PiS dał na to przyzwolenie.
Zaczęło się... Ludzie będą palić „czym popadnie”?

"Trzeba w tej chwili palić wszystkim, oczywiście poza oponami i tymi podobnymi rzeczami, (...) Polska musi być ogrzana" - mówił prezes PiS Jarosław Kaczyński podczas spotkania z mieszkańcami w Nowym Targu.

Nie wiadomo, czy jawne przyzwolenie na palenie byle czym będzie miało przełożenie na sytuację w nadchodzących miesiącach, ale komunikat wypowiedziany przez - zdaniem wielu osób - najważniejszą osobę w państwie, może budzić niepokój.

Sezon grzewczy właśnie się rozpoczyna, a z wielu kominów już widać kłęby wyjątkowo czarnego dymu. Niestety, takie obrazki zapewne będą nam towarzyszyły coraz częściej, w końcu zbliża się jesień.

Temperatury na zewnątrz spadają, a ceny opału ciągle rosną. O cenach i brakach węgla na składach opału informowaliśmy niedawno: Ceny węgla powalają. Sprawdzamy sytuację na składach

Inflacja na poziomie niemal 17%, a co za tym idzie ciągły wzrost cen, powodują zubożenie Polaków. W sytuacji, w której mieszkańców nie będzie stać na opał, będą improwizować - palić mokrym drewnem, szmatami, plastikiem.

Aktualny stan jakości powietrza, możecie sprawdzić na stronie: https://map.airly.eu


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Zibi33, 22.09.2022 15:53

autor artykułu próbuje zrobić kreatyna za każdego trzeba to zrozumieć zdecydowanie poprawi to jego samopoczucie bo będzie wówczas przebywał w otoczeniu sobie podobnych , troszkę wyrozumiałości panowie

dudek, 22.09.2022 15:01

tomekх, autor artykułu próbuje zrobić z Ciebie kretyna ponieważ sprzyja opcji Donalda i wszystko co powie Kaczyński trzeba skrytykować, przekłamać, zmanipulować. Wszystkie chwyty dozwolone byle tylko było tak jak było i wrócił do władzy ,, ich człowiek w Warszawie,, i jego kompani.

tomekх, 22.09.2022 14:31

Dlaczego autor artykułu próbuje zrobić ze mnie kretyna ? cytuje Kaczyńskiego "Trzeba w tej chwili palić wszystkim, oczywiście POZA oponami i tymi podobnymi rzeczami" a redaktor wnioskuje z tego że "czy jawne przyzwolenie na palenie byle czym" !