reklama
reklama

Wyrzucił opony na przystanek. W urzędzie nie mogą się nadziwić

Gospodarka, Wiadomości, 08.09.2022 07:50,
Jak pozbyć się starych opon?
Wyrzucił opony na przystanek. W urzędzie nie mogą się nadziwić
Co jakiś czas informujemy, że w różnym miejscach mieszkańcy wyrzucają stare opony. Do lasu albo na przystanek.. Starymi oponami "udekorowany" został ostatnio przystanek w Nowej Wsi k. Kęt.

- Autor tej „artystycznej instalacji” zapewne sporo się natrudził, by niepostrzeżenie pozbyć się śmieci i w całej tej akcji zapomniał, że to co robi jest bez sensu, bo zużyte opony można oddać bezpłatnie przy każdej zbiórce odpadów segregowanych… - komentują urzędnicy z Kęt.

Przypominają, że z nieruchomości zamieszkałych zużyte opony z samochodów osobowych, motorowerów, rowerów można wystawiać obok pojemników/worków z odpadami posegregowanymi. ODBIERANIE ODPADÓW KOMUNALNYCH SELEKTYWNIE ZBIERANYCH, ODBYWA SIĘ RÓWNIEŻ POZA OKRESOWĄ ZBIÓRKĄ W PUNKTACH SELEKTYWNEGO ZBIERANIA ODPADÓW:

- Kęty, ul. Mickiewicza 8, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 14:00;
- Kęty, ul. Kęckie Góry Północne, od poniedziałku do piątku w godz. 7:00 – 18:00.

źródło: UG Kęty
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

mega-fon, 08.09.2022 09:36

Prezes zabronił palić oponami, to efekty widać,albo ma ogrzewanie proekologiczne.

Jan_Korba, 08.09.2022 08:27

Widzę codziennie tą instalację artystyczną. Szkoda, że kęccy urzędnicy nie widzą kolejnej instalacji, czyli brzydkiego i zachwaszczonego ronda. A wystarczy pojechać do Oświęcimia, żeby zobaczyć ładny wzór. BTW ktoś był głupi i pozbył się opału na zimę...