Wyprowadzka z Pasażu Handlowego [FOTO]

, Gospodarka, Wiadomości, 08.03.2017 11:00, (red)
Pasaż handlowy będzie zamknięty na pewno do końca roku. W środę po raz pierwszy od miesiąca najemcy mogli wejść do wynajmowanych lokali.
Wyprowadzka z Pasażu Handlowego [FOTO]

Jak się dowiadujemy, przedsiębiorcy wynajmujący lokale w Pasażu Handlowym w Andrychowie otrzymali w tym tygodniu pismo od zarządcy, że do końca roku pasaż będzie zamknięty. Powodem zamknięcia jest konieczność przeprowadzenia remontu stropu, co - dowiedzieli się przedsiębiorcy - wynika z ekspertyz budowlanych ostatnio przeprowadzonych.

 

W środę (8.03) po raz pierwszy od miesiąca najemcy lokali w pasażu zostali wpuszczeni do środka i mogą zabrać mienie pozostawione w biurach i towar zostawiony wynajowanych lokalach. Od 7 lutego nie mieli do niego dostępu.

 

Niektórzy najemcy już w ostatnich tygodniach znaleźli sobie nowe lokale w Andrychowie, inni szukają powierzchni do wynajęcia. Są także firmy, których właściciele wręczyli swoim pracownikom wypowiedzenia umów o pracę.

 

 

 

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

budyn77, 09.03.2017 08:49

Jak tak człowiek pomyśli że pod gruzami tego pasażu mógł zginąć razem z rodziną na zakupach...

alamo, 08.03.2017 20:11

chociaż zdjęcia obracajcie, bo o jakości w reportażach już nie wspominam, bo to już was nie zreformuje

szechter, 08.03.2017 19:17

że też jeszcze żaden bezmózg xpek/tomekx/asquit nie skrytykował za to PIS-u. . chłopcy robią sobie dobrze oglądając 'Trudne sprawy" ?....