reklama
reklama

Wyjątkowo dużo przerw w dostawie energii elektrycznej

Gospodarka, Na sygnale, Wiadomości, 23.06.2024 20:24, eł
Najwięcej w powiecie wadowickim.
Wyjątkowo dużo przerw w dostawie energii elektrycznej

Niedzielny wieczór to nasza stała pora na zapowiedź, gdzie od poniedziałku do piątku dojdzie do planowanych przerw dostawie energii elektrycznej. Są one związane z pracami wykonywanymi przez spółkę Tauron Dystrybucja – modernizacją lub konserwacją sieci oraz stacji transformatorowych.

Od 24 do 28 czerwca tego typu wyłączeń prądu najwięcej będzie w powiecie wadowickim. Dojdzie do nich między innymi we wszystkich miastach na jego terenie, czyli w Andrychowie, Kalwarii Zebrzydowskiej oraz Wadowicach, choć w tym ostatnim tylko pod jednym adresem. Przerwy w dostawie energii elektrycznej nie ominą też wielu wiosek. Mogą sięgać nawet 8 godzin.

W powiatach oświęcimskim i suskim wyłączeń prądu będzie znacznie mniej. Szczegóły w tabelach poniżej.Foto: Pixabay

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy