reklama

Wracają dyskoteki, więcej osób w kościołach, restauracjach i na koncertach

, Gospodarka, MAGAZYN, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 10.06.2021 16:05,
Rząd zapowiedział kolejny etap luzowania obostrzeń.
Wracają dyskoteki, więcej osób w kościołach, restauracjach i na koncertach

Podczas czwartkowej konferencji prasowej premier Mateusz Morawiecki poinformował, że do tej pory w Polsce wykonano ponad 23 mln szczepień, z tego ponad 14 mln osób w pełni zaszczepionych.

W związku ze spadającą liczbą zakażeń, w najbliższym czasie rząd wprowadza kolejne etapy luzowania obostrzeń sanitarnych. Zwiększony zostanie limit osób mogących przebywać w kościołach, hotelach czy na koncertach.

- od 13 czerwca więcej osób będzie mogło przebywać w kościołach. Zajęte będzie mogło być 50 proc. miejsc. Od 26 czerwca - 75 proc.

- Od 26 czerwca koncerty i inne wydarzenia na obiektach sportowych z limitem 50 proc. zajętych miejsc.

- od 26 czerwca otwarcie klubów i dyskotek z limitem do 150 osób

- od 26 czerwca w lokalach gastronomicznych limit zajętych miejsc zostanie zwiększony do 75 proc. - przekazał minister zdrowia.
Do limitów nie będą wliczane osoby zaszczepione przeciwko covid-19
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 11.06.2021 08:20

https://www.tygodnikprzeglad.pl/lem-juz-przewidzial/

FeelFree, 11.06.2021 08:19

@Burakz wiejskiej - dzięki za film, bardzo ciekawy. Polecam w takim razie książkę "Zapis zarazy"... Za PRL-u mieliśmy dwa programy propagandowe TV, w kinach "Kronikę filmową", no ale też było Radio Wolna Europa. A jak długo to trwało zanim j**** ? Teraz narzędzie (dez)informacji jest bez liku, jak się w tym połapać? Nie wiemy gdzie nas to zaprowadzi. Pozdrawiam.

obywalel, 11.06.2021 07:34

"Nur fur Deutsche" w takim kierunku to idzie. A że ludzie tego nie widzą to aż dziw.

Burakz wiejskiej , 11.06.2021 00:45

https://youtu.be/2ztZXftyWAA