reklama

Woda nieustannie leje się z hydrantu. Ktoś zapomniał dokręcić?

, Gospodarka, Wiadomości, 30.07.2021 20:00, PG
Taka sytuacja na ul. Wiejskiej w Inwałdzie.
Woda nieustannie leje się z hydrantu. Ktoś zapomniał dokręcić?
W czwartek (29.07.) Zakład Wodociągów i Kanalizacji usuwał awarię wodociągową na wielu obszarach gminy Andrychów, w tym w Inwałdzie na ul. Wiejskiej. Prawdopodobnie to przez to czasu cały czas leje się woda z hydrantu. Mieszkańcy alarmują o marnotrawstwie wody.

-Gdyby wcześniej poinformowano, to ludzie brali by sobie tę wodę do basenów czy podlewania. A tak woda się marnuje - mówi nam pan Maciej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 31.07.2021 15:20

@ Skalpel - nie końca w temacie, ale ciekawe ;-) "Sztuka pobierania podatków porównywać można do skubania gęsi: należy wyrwać z niej jak najwięcej piór przy jak najmniejszym syczeniu ptaka." "To jest moje zdanie i ja je całkowicie popieram." Jean-Baptiste Colbert de Torcy

sowa, 31.07.2021 10:37

@tomekx to już wiesz skąd te podwyżki za wodę.Straty i tak pokryją odbiorcy końcowi.

Skalpel, 30.07.2021 20:50

"Do "kolekcji" pozostaje jeszcze woda. W gminie Andrychów opłaty za wodę i odprowadzanie ścieków przygotował w zeszłym roku Zakład Wodociągów i Kanalizacji, a zatwierdziła je rządowa spółka "Wody Polskie". Wkrótce wejdzie w życie podwyżka."