reklama
reklama

Właściciel kebabu ma dosyć. W sobotę ponownie otwiera lokal

Gospodarka, Wiadomości, 09.04.2021 13:05,
Od wielu miesięcy lokale gastronomiczne nie mogą działać stacjonarnie, ale niektórzy się wyłamują spod rządowych obostrzeń.
Właściciel kebabu ma dosyć. W sobotę ponownie otwiera lokal

W ostatnich miesiącach w naszym regionie kilka restauracji wyłamało się i wznowiły działalność stacjonarną. Wkrótce po otwarciu odwiedzili ich policja i sanepid, nałożono karę po nawet 20 tys. zł, ale sprawy są w toku.

Teraz spod obowiązujących obostrzeń postanowił wyłamać się właściciel "Etihas Kebab" w Kalwarii Zebrzydowskiej. Zapowiada, że od 10 kwietnia lokal ponownie otwarty będzie stacjonarnie dla wszystkich gości.

- Miło nam poinformować, że Etihas Kebab Kalwaria zostanie otwarty 10.04.2021 (Sobota) o godzinie 11:30. Najbardziej zaskakujące i wyjątkowe jest to, że otrzymasz -50% zniżki na wszystkie menu (z wyjątkiem napojów). Dodatkowo nasza herbata jest cały czas bezpłatna. Jak najczęściej udostępniaj wiadomości rodzinie i znajomym - poinformował.

‼‼Koniec z czekaniem‼‼ ‼‼ Koniec z czekaniem‼‼ ????????Wielki powrót???????? ‼‼ -50% zniżki na Powrót ‼‼ Witaj...

Opublikowany przez Etihas kebab Kalwaria Zebrzydowska Środa, 7 kwietnia 2021

Kiedy restauracje będą mogły wrócić zgodnie z prawem do stacjonarnej działalności? Reporter RMF Fm zapytał o to w piątek (9.04) ministra zdrowia Adama Niedzielskiego. Minister odpowiedział, że najważniejsze jest, by utrzymały się trendy: spadek liczby zachorowań i poprawa sytuacji w szpitalach. - Maj daje lepszą perspektywę - przyznał, dodając, że na korzyść maja przemawiają masowe szczepienia przeciw Covid-19.
Opublikowany przez Pod Klasztorem i Zamkiem - Strona Mieszkańca Gminy Kalwaria i Lanckorona Piątek, 9 kwietnia 2021
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 10.04.2021 06:11

nie wiem nie jadłem tam ale popieram otwarcie a każdego urzędnika czy milicjanta który będzie nękał do sądu z powództwa cywilnego , konstytucja nie zabrania prowadzenia działalności , chyba że nierząd ogłosi stan wyjątkowy

VADER, 10.04.2021 03:17

A mi niemiło... nie polecam żadnego kontaktu nawet wizualnego a nie wspomnę o zakupie w tym sieciowym syfie przeważnie zimna ciapa podana przez nie zawsze wdzięczną za zakupy obsługę, DESPERACKA próba wyhaczenia następnych naiwniaków omijajcie na 30 kilosów. Popierajcie miejscowe lokale gdzie można smacznie zjeść i bez "no able" zakupić.

cath, 09.04.2021 13:57

Już tacy byli....