reklama

Wkrótce koniec prac na drodze wojewódzkiej Andrychów - Zator

, Gospodarka, Wiadomości, 02.10.2020 15:05,
Dobra wiadomość dla kierowców.
Wkrótce koniec prac na drodze wojewódzkiej Andrychów - Zator
Jeśli wszystko dobrze pójdzie, w przyszłym tygodniu zakończą się utrudnienia na drodze wojewódzkiej Andrychów - Zator. Od ponad miesiąca remontowany jest odcinek w Zatorze (1100 m) oraz 700 m w Gierałtowicach. Prace powoli dobierają końca, w przyszłym tygodniu droga będzie już otwarta.


To kolejny etap tej inwestycji, ale nie ostatni. W planach jest jeszcze m.in. przebudowa skrzyżowania w centrum Wieprza. Mówi się o tym już od kilku lat, są szanse, że inwestycja dojdzie do skutku w przyszłym roku.

Koncepcja modernizacji tego skrzyżowania jest taka, że w miejscu tym ma zostać wykonany lewoskręt z tzw. wysepkami na przejściach dla pieszych, co poprawi bezpieczeństwo i zwolni ruch w centrum

Niestety parametry drogi wojewódzkiej nie pozwalają na to żeby zrobić, według kierowców, najbezpieczniejsze ze skrzyżowań czyli rondo. Jednak wyspa azylu i tak poprawiłaby obecny stan.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy