Wkrótce dwie nowe stacje paliw w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 18.05.2020 14:00, GM
Dobra wiadomość dla kierowców.
Wkrótce dwie nowe stacje paliw w Andrychowie

Obecnie w Andrychowie działają zaledwie dwie stacje paliw: BP przy ulicy Krakowskiej i Orlen przy ul. Szewskiej, a w Sułkowicach przy ulicy Beskidzkiej jest stacja Stanex. Wkrótce konkurencja będzie nieco większa.

Jak się dowiadujemy, w najbliższych dniach nowoczesną stację otwiera firma SM Logistic - przy ulicy Biała Droga w Wieprzu, tuż przy granicy z Andrychowem. O szczegółach będziemy informować w tym tygodniu.

Trwają także przygotowania do uruchomienia niewielkiej stacji przy ulicy Batorego - w bazie Zakładu Gospodarki Komunalnej. Tam działała już kiedyś prywatna stacja, ale została zamknięta. W tym samym miejscu uruchomiona zostanie nowa - i prawdopodobnie stanie się to już w najbliższych miesiącach.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 19.05.2020 06:29

Idą w konkury z aptekami... (ja naliczyłem 12 )