reklama

Wiejska prosi się o remont od lat. Czy w końcu się uda?

, Gospodarka, Wiadomości, 28.03.2021 14:20, PG
Mieszkańcy Inwałdu od lat czekają na modernizację ulicy Wiejskiej.
Wiejska prosi się o remont od lat. Czy w końcu się uda?

Ulica Wiejska w Inwałdzie to najczęstsza bohaterka wiadomości wysyłanych do redakcji, jeśli chodzi o problem z dziurawymi drogami. Droga, choć asfaltowa, jest totalnie dziurawa. Najgorzej wygląda to po zimie. Samochody raz po raz, wpadają w te wielkie wgłębienia.

Temat ciągnie się już od lat, a mieszkańcy apelowali o remont już niejednokrotnie.

Jest jednak jakieś światełko w tunelu, bo na ten rok w budżecie gminy zabezpieczono pieniądze na projekt przebudowy drogi wraz z chodnikiem. Daje to zielone światło na modernizację być może w przyszłym roku. Czy się uda?


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

wertige, 28.03.2021 18:15

A Pani sołtys Inwałdu? Gdzie jest? Co robi dla wsi? N I C !!!!!!!! Żenada -

Viper, 28.03.2021 17:58

Może te śmieci wrzuca do tych dziur! Początek wiejskiej od strony andrychowa, to jakiś śmietnik, w pasie drogi po obu stronach jezdni. W rowie i przy tym zagajniku to już jest naprawdę ohydne. Czy na każda taka, ręcz trzeba artykuł w prasie pisać by temat się rozwiązał.

FeelFree, 28.03.2021 16:21

P.S. Droga jest utrzymana według wysokich, gminnych standardów i tylko hejterzy Żaka i Rzadka się czepiają jej jakości. W tym miejscu jest akurat zainstalowany fragment zwany "szarpakiem", aby można było bezpłatnie przetestować luzy w zawieszeniu, taka gminna, a niedoceniona innowacja.

FeelFree, 28.03.2021 16:18

@Skalpel - jutro mogą zapaść, i pewnie zapadną decyzje, dzięki którym właśnie na takie pierdoły jak jakaś dróżka nie będzie już pieniędzy... Ale tuż przed wyborami pewnie wójt Wam załata dziury w drodze i znowu go Andrychowianie wybiorą. Rzadka już niekoniecznie. Tak to działa: tresura, tresura, uciążliwości, a przed wyborami obietnice i krótka demonstracja pod tytułem: "znajcie łaskę pana" łatamy dziury, żebyście nie mieli wątpliwości kogo wybrać. I to wciąż działa! Powodzenie przy wyborach!

Skalpel, 28.03.2021 15:58

Ciekawe czy Zbyszek jutro ochoczo podniesie rękę za przekazaniem kolejnej bańki dla prezesa Nowaka z gminnej kasy? Dziury w drodze zasypie się klińcem , do wyborów daleko.

django, 28.03.2021 15:32

Przecież nie jest taka zła, teraz są ważniejsze sprawy: elektrociepłownia i Pańska Góra - na wszystko nie starczy. Ja myślę że włodarze nie widzą problemu, przecież droga do Krakowa i do Oświęcimia jest dobra. A Wasz inwałdzki radny, jeden z paziów żaka nic nie podziała w interesie swoich?