reklama

Wiadomo kiedy otwarta zostanie Galeria Andrychów

Gospodarka, Wiadomości, 21.10.2021 10:00, red
W Galerii Andrychów będzie znajdować się ponad 30 sklepów znanych sieci.
Wiadomo kiedy otwarta zostanie Galeria Andrychów


Budowa Galerii Andrychów trwa od października 2020 roku. To zdecydowanie największa komercyjna inwestycja w mieście w ostatnich latach - koszt budowy wynosi ok. 150 mln zł. Aktualnie trwają prace we wnętrzu pawilonów oraz budowa infrastruktury zewnętrznej.

Otwarcie galerii Andrychów, jak dowiaduje się portal mamNewsa.pl od przedstawiciela jednej z firm mającej działać w galerii, zaplanowano wstępnie na poniedziałek 29 listopada. Jeśli, oczywiście, nie pojawią się jakieś problemy np. z odbiorami inwestycji.

W Galerii Andrychów ma znajdować się ponad 30 sklepów, w tym m.in. popularne Leroy Merlin, Lidl, CCC, SMYK, Rossmann, Media Expert, Martes Sport, Jysk, KiK, Sinsay, House, Cropp, Deichmann, Divers, Pepco, Dealz, Hebe, Komfort, Empik. W rejonie skrzyżowania ulic Biała Droga z Przemysłowa ma też powstać stacja paliw. O jej budowę stara się PKN Orlen.

Wiadomo, że do tego czasu na pewno nie uda się wybudować ronda na skrzyżowaniu ulic Krakowskiej z Białą Drogą. Brakuje jeszcze wszystkich wymaganych prawem zezwoleń na tę inwestycję.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Skalpel, 21.10.2021 16:55

https://www.mamnewsa.pl/gospodarka/od-kwietnia-andrychowska-elektrocieplownia-przeszla-calkowicie-na-gaz

Skalpel, 21.10.2021 16:55

A cóż to się stało z ekologicznym ogrzewaniem? Czy to prawda że galeria będzie ogrzewana węglem?

Burakz wiejskiej , 21.10.2021 11:14

wiadomo kiedy, tak jakby to miało być wydarzenie 1000 lecia . powinien jeszcze przyjechać na otwarcie pępek świata z Żoliborza