reklama
reklama

Wiadomo już, co z linią autobusową na Kocierz

Gospodarka, Wiadomości, 09.10.2019 08:10, PG
Niedawno też prywatny przewoźnik Bus - Janiso przestał kursować do Targanic.
Wiadomo już, co z linią autobusową na Kocierz

W czerwcu andrychowscy radni podjęli uchwałę przywracającą połączenie autobusowe Andrychów - Kocierz SPA (linia została zlikwidowana po dwumiesięcznej działalności w ubiegłym roku).

Na nowo linia miała działać od lipca 2019 roku. Jednak do tej pory tak się nie stało. Dlaczego?

Jak się dowiadujemy w andrychowskim magistracie, póki co uruchomienie planowane jest na wiosnę przyszłego roku, gdyż w zimie autobus i tak nie jest w stanie tam wyjechać.

Co ciekawe, od jakiegoś czasu, trasy Andrychów – Targanice nie obsługuje już prywatny przewoźnik Bus –Janiso. Z tego powodu autobusy miejskie zaczęły być przeładowane, więc w magistracie zdecydowano dołożyć dodatkowe kursy w godzinach szczytu, jak również przesunąć poszczególne godziny odjazdu autobusów komunikacji miejskiej. Podsumowując w tamtą stronę kursują aż trzy autobusy miejskie.

reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 10.10.2019 05:37

Coooooooo??? ... i tak nie jest w stanie tam wyjechać... CO za głupoty piszecie??? cały magistrat jeździ na imprezki w zimie na Kocierz dlatego nie chcą aby ludność w zimie tam mogła wyjechać i zwalają na warunki. Sam wiele razy chlałem tam wódę z towarzyszami