reklama

Ważna informacja dla mieszkańców Sułkowic

Gospodarka, Wiadomości, 12.05.2022 10:55,
Władze gminy zapowiadają zmiany w planie zagospodarowania przestrzennego tej miejscowości.
Ważna informacja dla mieszkańców Sułkowic

Zmiany w planie to okazja dla mieszkańców Sułkowic, którzy np. chcą przekwalifikować działkę rolną na budowlaną. Do 17 czerwca mogą złożyć wniosek w tej sprawie.

Poniżej zamieszczamy komunikat magistratu w tej sprawie


"OGŁOSZENIE o przystąpieniu do sporządzania zmiany miejscowych planów zagospodarowania przestrzennego dla części Gminy Andrychów w zakresie działek położonych w Sułkowicach, w granicach administracyjnych miejscowości Sułkowice.

  • Zainteresowani mogą składać wnioski do wyżej wymienionej zmiany planu miejscowego. Wnioski należy składać w terminie do dnia 17 czerwca 2022 r.:
    w postaci papierowej: Urząd Miejski w Andrychowie, Rynek 15, 34-120 Andrychów lub
  • za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w tym poczty elektronicznej (e-mail) lub formularza zamieszczonego w Biuletynie Informacji Publicznej Urzędu Miejskiego w Andrychowie.

Wniosek powinien zawierać nazwisko, imię, nazwę i adres wnioskodawcy, przedmiot wniosku oraz oznaczenie nieruchomości, której dotyczy.

Klauzula informacyjna dotycząca zasad przetwarzania danych osobowych znajduje się na stronie Urzędu Miejskiego: www.andrychow.eu / BIP

https://bip.malopolska.pl/umandrychow,a,2104340,ogloszenie-o-przystapieniu-do-sporzadzania-zmiany-miejscowych-planow-zagospodarowania-przestrzennego.html

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy