Wąsy i broda w modzie. Jest specjalna szkoła dla fryzjerów

, Gospodarka, Wiadomości, 28.11.2018 09:11, red
Dzięki tej szkole na rynek trafią prawdziwi fachowcy w pielęgnacji wąsów i brody.
Wąsy i broda w modzie. Jest specjalna szkoła dla fryzjerów
ZDZ realizuje kolejny etap Projektu ”Nowa Energia Edukacji” na który pozyskał prawie 3 mln złotych ze środków Unii Europejskiej.

- Dzięki temu wzmocniliśmy jeszcze bardziej o to, co w naszej szkole już jest na bardzo wysokim poziomie tj. fryzjerstwo. Obok doskonale już wyposażonej pracowni fryzjerskiej, kosmetyków z najwyższej pułki, pomoce dydaktyczne z programem komputerowym do badania włosa… powstała druga pracownia fryzjerska – barberowska. Zakupiliśmy dodatkowe stanowiska barberowskie i wszystko co na tym stanowisku jest potrzebne. Zakupiliśmy przede wszystkim brzytwy, maszynki barberowskie, główki fryzjerskie męskie, miski pędzelki, puderniczki, wodę kolońską i całą masę innych kosmetyków męskich.
W ramach projektu młodzież naszej szkoły będzie zdobywała umiejętności pielęgnacji brody i wąsów, które obecnie są ogromnie modne. Każdy szanujący się salon fryzjerski już posiada takie stanowiska, ale fryzjerzy, specjaliści od barberingu ciągle bardzo poszukiwani. Nasi uczniowie przejdą takie szkolenie i dzięki temu zostaną lepiej przygotowani do rynku pracy – informuje Zofia Wanat, Dyrektor Zespołu Szkół w Andrychowie, Szkoły w Wadowicach, Andrychowie i Kętach.


Zobaczcie nagranie.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

obserwator2012, 06.12.2018 15:35

Zerznięte z kartki ,którą dała ZDZ , po co wprowadzać idiomy angielskie nie dla wszystkich zrozumiałe.Uczniom gratulujemy , a Pana redaktora na łyso -bez wzorków po barbersku.

Black_Hog, 29.11.2018 13:38

"Pułki"? Błędy ortograficzne w artykule to brak profesjonalizmu. "Barberowskiej"? Nie ma takiego słowa, z angielskiego "barberskiej" jeśli już, albo po polsku od słowa balwierz - balwierskiej.