Wadowicki kryzys śmieciowy coraz bardziej denerwuje mieszkańców. 'Toniemy w śmieciach'

, Gospodarka, Wiadomości, 03.07.2019 21:30, DK
Nowej ekipie rządzącej Wadowicami ciągle nie udało się znaleźć rozwiązana problemu za który jest odpowiedzialna.
Wadowicki kryzys śmieciowy coraz bardziej denerwuje mieszkańców. 'Toniemy w śmieciach'

Przypomnijmy, że od 1 lipca śmieci z terenu gminy Wadowice nie są w ogóle wywożone. Nie udało się wyłonić w przetargu firmy, która chciałaby świadczyć takie usługi.

Podobno jest jakiś tajemniczy „plan awaryjny”. Na razie polega on na tym, że co większe składowiska śmieci z ulic są pakowane przez pracowników jednej z firm do zupełnie do tego nieprzystosowanej furgonetki, ale na dłuższą metę tak się nie da...

Przy ulicach przybywa śmieci, pełne są kontenery. Wadowicki „kryzys śmieciowy” trwa. To pierwsza gmina w regionie, w której doszło do takiej sytuacji.

Co o tym sądzą mieszkańcy?

Zobaczcie nagranie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Turboplazmotron, 03.07.2019 22:40

Coś dla tworzącego się monopolu empol. Jeśli takie dominujące przedsiębiorstwo “przestanie o nas dbać, jeśli pogorszy jakość produktów czy zbytnio podniesie ich cenę, wówczas zrobi krzywdę przede wszystkim sobie. Każde naruszenie interesu konsumenta zachwieje jego monopolem – pojawi się konkurencja, nastąpi rezygnacja z zakupu albo konsumenci znajdą sobie substytut."