reklama
reklama

W Wieprzu planują uruchomienie Domu Seniora

Gospodarka, Wiadomości, 07.12.2018 10:45, red
Jest taki plan.
W Wieprzu planują uruchomienie Domu Seniora
Tego typu placówki powstały już w wielu gminach, m.in. w Kętach. Teraz taki plan mają władze gminy Wieprz. Dzienny Dom „Senior–Wigor” zapewniać będzie organizacje czasu wolnego i zajęcia w ramach różnych pracowni np. kulinarnej, plastycznej. Ponadto usługi wspomagające mające na celu udzielenie pomocy w czynnościach dnia codziennego, usługi w zakresie aktywizacji społecznej, edukacyjnej, kulturalno-oświatowej, rekreacyjnej, opiekuńczej, terapii zajęciowej oraz aktywności ruchowej i rehabilitacji. Ośrodek będzie zapewniał transport do/z Dziennego Domu „Senior +” (w szczególności dla osób mających problem z poruszaniem).

Na razie władze Wieprza zachęcają mieszkańców do wypełnienia ankiety w tej sprawie.

- Poznanie Państwa opinii pozwoli nam lepiej poznać potrzeby i problemy osób starszych. Na podstawie danych z ankiety stworzymy diagnozę społeczno–demograficzną, niezbędną w przygotowaniu projektu stworzenia Dziennego Domu „Senior +” w Wieprzu. Ankieta jest w pełni anonimowa, Państwa odpowiedzi będą wykorzystane wyłącznie w zestawieniach statystycznych.Wypełniona ankietę prosimy przesłać na adres mailowy: [email protected] lub dostarczyć osobiście do siedziby Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Wieprzu - zachęcają władze Wieprza.


źródło: UG Wieprz
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Keson, 09.12.2018 09:23

Ca-ro--- ogladnij KLER i znajdziesz odpowiedz

Keson, 09.12.2018 09:22

NAMIOTY?

ZEFKO, 07.12.2018 21:58

W Andrychowie taka instytucja powstanie pewnie w 'niedalekiej" przyszłości tj. tak około 2066 roku.

Ca-ro, 07.12.2018 12:53

W Andychowie dom seniora dla kśięży stoi pusty nie ma chętnych