W końcu jakiś konkret! W najbliższych dniach mają ogarnąć śmieci

, Gospodarka, Wiadomości, 05.07.2019 17:20, red
Umowa na wywóz śmieci została podpisana.
W końcu jakiś konkret! W najbliższych dniach mają ogarnąć śmieci
Przypomnijmy, że od początku tygodnia śmieci z terenu gminy Wadowice nie były wywożone, bo w końcem czerwca wygasła umowa magistrat z firmą Empol na tę usługę.

Na ulicach przed posesjami zaczęły rosnąć góry śmieci. W piątek w końcu pojawił się jakiś konkret.

W tej sprawie magistrat wydał komunikat:

Informujemy, że w piątek, 5 lipca 2019 r. Gmina Wadowice podpisała umowę z nowym wykonawcą - Komwad Spółka z o. o. w Wadowicach, dotyczącą odbioru śmieci od mieszkańców. Co ważne, nowy wykonawca ma także zapewnioną możliwość składowania odpadów na wysypisku śmieci w Eko Sp. z o. o. w Choczni.

Należy podkreślić, że niezwłocznie po podpisaniu umowy spółka Komwad rozpoczęła świadczenie usług i będzie czynić wszelkie starania, aby w ciągu kilku najbliższych dni przywrócić płynny odbiór śmieci. Bardzo dziękujemy mieszkańcom za wyrozumiałość i cierpliwość okazaną w trakcie trwających utrudnień - informuje wadowicki magistrat.


Sprawa na razie jest tajemnicza. Nie było bowiem żadnego nowego przetargu w tej sprawie, a mimo to umowa została podpisana. Na razie nie wiadomo, na jaki okres.

Do tematu powrócimy.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

",,**,,", 06.07.2019 15:41

Dziwne bo w Choczni nie ma juz zbytnio miejsca by skladowac odpady. Umowa podpisana bez przetargu, miasto Wadowice bez Burmistrza. Kiedy będą ogłoszone nowe wybory bo obecnemu Burmistrzowi stan zdrowia nie pozwala na sprawowanie funkcji???????!!!!!!!!!