reklama

W końcu będą remontować osiedle Olszyny

, Gospodarka, Wiadomości, 27.06.2019 13:15, red
Burmistrz poinformował, że nie ma już żadnych przeszkód, aby ogłosić przetarg na modernizację.
W końcu będą remontować osiedle Olszyny
O generalnym remoncie osiedla Olszyny w Andrychowie mówi się od kilku lat, ale na obietnicach się kończyło. Przedłużały się bowiem procedury związane z opracowaniem projektu budowy i uzyskiwaniem różnego rodzaju pozwoleń. Wydaje się, że sprawa w końcu została załatwiona i remont w końcu dojdzie do skutku.

Burmistrz Andrychowa Tomasz Żak poinformował w czwartek (27.06), że do urzędu wpłynęła decyzja wojewody w tej sprawie - chodziło m.in. o uzgodnienia z PKP w sprawie realizacji tej inwestycji,.

- Możemy ogłaszać przetarg, tak jak zapowiadaliśmy chcemy tę inwestycję rozpocząć w tym roku - poinformował burmistrz.

Rewitalizacja osiedla Olszyny ma obejmować wymianę nawierzchni na uliczkach, przebudowę jezdni, remont chodników, wykonanie nowych parkingów, ścieżki rowerowej. Inwestycja szacowana jest na kilka mln zł i będzie wykonywana etapami.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

abcabc, 27.06.2019 17:17

brawo dla burmistrza za kolejną inwestycję !