reklama

W Inwałdzie budują nową Biedronkę

, Gospodarka, Wiadomości, 20.07.2021 20:00, PG
Właśnie rozpoczęła się budowa tego supermarketu przy drodze krajowej nr 52.
W Inwałdzie budują nową Biedronkę

Przy drodze krajowej nr 52 w Andrychowie w Inwałdzie, obok Zajazdu Złota Rybka, rozpoczęła się budowa supermarketu Biedronka.

Generalnym wykonawcą inwestycji jest firma Toper Bud z Jordanowa.

Biedronka to sieć sklepów, których właścicielem jest portugalskie konsorcjum Jerónimo Martins. Pod względem liczby sklepów jest to największa sieć handlowa w Polsce. Posiadają około 3 tys. sklepów.

To będzie trzeci supermarket, który obecnie powstaje w Andrychowie. Przypomnijmy, że w październiku zaplanowano otwarcie supermarketu Lidl w nowej galerii handlowej przy ul. Biała Droga także supermarketu Dino przy ul. Żwirki i Wigury.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

oshin22, 21.07.2021 10:56

Zezwolenia na budowę wydaje starostwo - a tam pan K. to już....PIS ? ;-)

ƅarte, 21.07.2021 08:17

Tok myślenia typowego wyborcy Tfuska: "Brawo PIS.Dzięki wam drobny handel w Andrychowie rozkwitnie" ... W Andrychowie rządzi PIS ? ... "Na szczęście nie" OOO HA HA HA !

tomekx, 21.07.2021 07:16

Na szczęście nie ale tysiące bierdonek i lidli powstaje w całym kraju

ƅarte, 20.07.2021 23:07

W Andrychowie rządzi PIS ?

tomekx, 20.07.2021 20:59

Brawo PIS.Dzięki wam drobny handel w Andrychowie rozkwitnie :) buhahahahahahahahaTakiej ekspansji zagranicznych sklepów w Polsce jeszcze nigdy nie było jak pod rządami kaczora i spółki.A podatki to najlepiej łupić w polskich firm rodzinnych