W czasach zamknięcia firmy ratują się jak mogą

, Gospodarka, Wiadomości, KORONAWIRUS - wiadomości, 14.01.2021 15:15, red
Czarny Groń wprowadza tymczasowo opłatę parkingową.
W czasach zamknięcia firmy ratują się jak mogą
Trwający od wielu tygodni lockdown mocno uderzył w branżę gastronomiczną i hotelarską, która nie może w ogóle działać, a więc nie zarabia, a koszty choćby w postaci pensji dla pracowników są ogromne.

Dotyczy to także gminy Andrychów, gdzie znajdują się duże ośrodki turystyczne.


Firmy ratują się jak mogą, aby cokolwiek zarabiać i utrzymać pracowników. Ośrodek "Czarny Groń" tymczasowo postanowił wprowadzić opłatę parkingową w wysokości 20 zł na swoich obiektach. Okolice odwiedza ostatnio sporo osób.

Dlaczego? Tak tłumaczy to firma:

Niestety rząd kolejny raz przedłużył obostrzania, które pozbawiają nas przychodów nie oferując na chwilę obecną żadnych rekompensat. Nigdy nie ograniczaliśmy i nie ograniczymy Wam możliwości korzystania z uroków spacerowania po naszej pięknej okolicy, którą co roku dużymi nakładami pracy przygotowujemy i dbamy.

Nigdy, od początku naszej działalności nie pobieraliśmy opłat parkingowych ponieważ również ich nie lubimy, niestety obecna sytuacja spowodowana biernością rządu zmusiła nas do zmiany tej decyzji, gdyż poza sprzedażą pysznych dań na wynos jest to jedyna możliwość próby pokrycia pensji dla ponad 160 pracowników naszej firmy.

Od dzisiaj prosimy Was o wniesienie opłaty parkingowej w wysokości 20 PLN lub wielokrotność u zawsze uśmiechniętego Pana/Pani parkingowej.

Liczymy, że symboliczna kwota w wysokości 20zł zostanie przez Was zrozumiana, a dla nas będzie stanowiła wsparcie na które nie możemy liczyć od tych, którzy odebrali nam radość z zimy.
Wasze liczne odwiedziny Beskidu Małego podczas naszego zamknięcia dodają nam mnóstwo sił do dalszego działania i nieustannego tworzenia tego miejsca wspólnie z Wami

- czytamy na profilu Czarnego Gronia.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy