reklama

Utrudnienia na skrzyżowaniu w Andrychowie

, Gospodarka, Wiadomości, 19.09.2022 08:45, red
Utrudnienia potrwają do czasu zakończenia budowy ronda.
Utrudnienia na skrzyżowaniu w Andrychowie

W poniedziałek (19.09) zamknięty został zjazd z ulicy Krakowskiej na ul. Biała Droga w Andrychowie. Zamknięty jest także zjazd w drugą stronę - z Białej Drogi na Krakowską (kierowcy mogą dojechać tylko do restauracji McDonald's, ale tylko strony od Białej Drogi). To w związku budową drugiej części ronda na skrzyżowaniu Krakowska/Biała Droga.

Samochody kierowane są na objazd wyremontowaną ulicą Batorego.

W poniedziałek rano w tym miejscu tworzy się spore zamieszanie, bo wielu kierowców jeździ jeszcze "na pamięć", nie patrząc na znaki informujące o zakazie wjazdu. Drogowcy przepuszczali zapominalskich, ale nie zawsze będzie taka możliwość. Zwłaszcza, że niebawem rozpoczną się prace ziemne.

Taka blokada potrwa do czasu zakończenia budowy ronda, czyli co najmniej kilka tygodni. Zgodnie z umową, wykonawca ma zakończyć prace do końca listopada, ale zapowiadał, że zrobi to wcześniej.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Sprawiedliwosc, 20.09.2022 05:56

Zrobili Batorego , za chwilę skończą rondo, a w Kobiernicach dalej się pier....z małym mostkiem!