reklama

Urząd w Andrychowie wykona badania kamerą termowizyjną

, Gospodarka, Wiadomości, 18.02.2020 14:12,
To propozycja adresowana to właścicieli domów w gminie Andrychów.
Urząd w Andrychowie wykona badania kamerą termowizyjną

Jak informuje andrychowski magistrat, od 9 do 23 marca na terenie gminy Andrychów będą wykonywane nieodpłatnie przeglądy budynków przy pomocy kamery termowizyjnej.

- Aby możliwe było wykonanie przeglądu termowizyjnego, różnica temperatur na zewnątrz i wewnątrz budynku powinna wynosić co najmniej 15° C. Miarodajne badanie musi być przeprowadzone w dni pochmurne, bądź wczesnym rankiem lub późnym popołudniem (nie może być to dzień słoneczny, dzień z opadami bądź silnym wiatrem).

Osoby zainteresowane wykonaniem pomiarów prosimy o kontakt z Ekodoradcą telefonicznie pod nr tel. 33 842 99 68 bądź osobiście w Urzędzie Miejskim w Andrychowie, pok. 116, I piętro. Liczba miejsc jest ograniczona, a przeglądy wykonywane będą w terminie 9-23 marca br. przy uwzględnieniu w/w warunków atmosferycznych. Powyższe przeglądy termowizyjne budynków nie są specjalistycznymi badaniami, a jedynie pozwolą sprawdzić czy izolacja termiczna dobrze spełnia swoje zadanie.

Uwaga!

Akcja przeglądów termowizyjnych nie jest powiązana z uczestnictwem w projektach wymiany pieców węglowych na nowe ekologiczne kotły węglowe, gazowe, na biomasę lub pompę ciepła - czytamy w komunikacie Urzędu Miejskiego w Andrychowie.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy