reklama

Urząd proponuje zmiany w gminnej komunikacji. Oto propozycje

, Gospodarka, Wiadomości, 26.10.2018 11:30, red
Takie zmiany proponują władze Andrychowa.
Urząd proponuje zmiany w gminnej komunikacji. Oto propozycje
Od stycznia w gminie Andrychów działa gminna komunikacja. Wiele jest jednak do zmienienia i poprawienia. Zwłaszcza jeśli chodzi o rozkłady jazdy autobusów.

Zmiany mają wejść w życie od 2019 roku. W Urzędzie na tym pracują. Są już wstępne propozycje. Będzie zdecydowanie więcej połączeń. Planowane jest także uruchomienie kursów Andrychów - Wadowice i Andrychów - Kęty.

- Przedstawiamy Państwu proponowane zmiany w rozkładach jazdy i przystankach uwzględniające sugestie mieszkańców. Termin ich obowiązywania przewidziano na 1 stycznia 2019 r. Dokładny rozkład jazdy będzie opublikowany po zakończeniu procedury przetargowej. Przetarg na pięcioletnią obsługę komunikacyjną Gminy Andrychów zostanie ogłoszony w najbliższych dniach - czytamy w komunikacie andrychowskiego magistratu.

Tak to wygląda:A tak rozkład jazdy wygląda obecnie: andrychow.eu/rozklad-jazdyZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

repart, 27.10.2018 08:41

Rozwiązania komunikacyjne trzeba zapisać na plus obecnemu zarządowi miasta w Andrychowie, ale pozostaje pytanie dlaczego będąc w spółce z kęcką nie potrafił użyć swojego pakietu kontroli do wymuszenia pożądanej modernizacji taboru np. na niskopodłogowe podjazdy, i cóż skoro w Kętach zaspali słusznie dostali pewną lekcję. Na pewno przyzwyczailismy się już do tych średniaków z reklamą w naszej gminie. Pilnie analizować kursy tzw. zmian w trasie na okres letni!

Keson, 27.10.2018 08:00

Fiu Fiu Fiu do Wadowic i do Kęt :) mają rozmach. Generał jednak wygra te wybory. Ще не вмерла України і слава, і воля, Ще нам, браття молодії, усміхнеться доля. Згинуть наші воріженьки, як роса на сонці. Запануєм і ми, браття, у своїй сторонці. Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду. Душу й тіло ми положим за нашу свободу, І покажем, що ми, браття, козацького роду.

beskidmaly, 26.10.2018 19:35

Kolejowe maja być jeszcze przy Fabrycznej i przy Tkackiej podobno 8 przystankow w Andrychowie

NIEWIADOMOKTO, 26.10.2018 16:19

Kiedy w końcu będą kursowały przez Batorego i Przemysłową.

taranczako, 26.10.2018 14:54

To oczywiste ze lepsze jest zwiększenie ilości kursów, natomiast obecny rozkład jest raczej optymalny oczywiście z elementem korekty na okres letni gdy zmienia się trasę na działki za Pańską Górą, więc ten materiał przed wyborami to w znacznej mierze wyborcza propaganda. Ludzie chcą dojechać na Msze do kościołow czy na te nabożeństwa na Groniu, do przychodni zdrowia, na targ wtorkowy i piątkowy. A co z nowymi przystankami kolejowymi przy Dąbrowskiego i Beskidzkiej?

Ca-ro, 26.10.2018 12:36

Od kiedy autobusy będą kursować przez ul. włókniarzy?