reklama

Uciążliwy dla mieszkańców remont. Kiedy się skończy?

, Gospodarka, Wiadomości, 16.11.2018 14:00, PG
Ten remont trwa już od kilku miesięcy!
Uciążliwy dla mieszkańców remont. Kiedy się skończy?

Firma DROG-BUD ze Spytkowic wykonuje przebudowę ul. Słonecznej w Brzezince k. Andrychowa. Koszt modernizacji to około 1 700 000 zł. Droga ta jest o tyle ważna, bo przy niej, w budynku byłego Kółka Rolniczego ma powstać przedszkole. Bez chodnika i asfaltu, które zapewnią bezpieczeństwo placówka nie może rozpocząć działania.

Trwający od kilku miesięcy remont staje się coraz bardziej uciążliwy dla mieszkańców. Droga przez jakiś czas była zamknięta, gdyż wykonywano tam kanalizację. Teraz cały czas ulica jest rozkopana, prace trwają, ale bardzo powoli, a przecież chodzi o krótki odcinek! Tymczasem - jak się okazuje - zgodnie z umową firma ma czas aż do kwietnia na wykonanie wszystkich prac.

Dodajmy, że w piątek w andrychowskim magistracie podpisano umowę na remont kolejnej drogi - tym razem drogi bocznej od ul. Działy w Brzezince. 250-metrowy odcinek ma kosztować 270 tys. zł. Droga ma być gotowa do sierpnia przyszłego roku.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

zandrychowa, 16.11.2018 22:01

Ważne że robią.Jak zrobią to nikt nie będzie pamiętał o tych dzisiejszych kłopotach