reklama

Tutaj powstanie budynek mieszkalny z podziemnym parkingiem

, Gospodarka, Wiadomości, 18.10.2022 20:46, DK
Na terenie po dawnej kotłowni wkrótce ruszy budowa.
Tutaj powstanie budynek mieszkalny z podziemnym parkingiem

„Zakaz parkowania, wycinka drzew”- taka informacja pojawiła się we wtorek (18.10) na terenie po starej kotłowni w Andrychowie, u zbiegu ulic Starowiejskiej z Metalowców.

Kiedyś teren należał do gminy Andrychów. Znajdowała się tam kotłownia, która została wyburzona. Władze miasta planowały tam budować ośrodek kultury, ale ostatecznie na planach się skończyło. Kilka lat temu działka została sprzedana w przetargu. Za kwotę 2,7 miliona złotych kupiła ją firma "ROYAL INVEST „PROJEKT I" z Krakowa.

Na tym terenie ma powstać nowoczesny budynek wielorodzinny z podziemnym parkingiem.

Skontaktowaliśmy się z firmą, odpowiedzi na pytania były jednak lakoniczne: - Przygotowujemy się do budowy, jak na razie nie możemy jednak udzielić więcej informacji.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 18.10.2022 22:23

Kotłownia była i nie ma. Teraz jest elektrociepłownia na którą kolejny raz poszedł milion złotych. Kiedy Nowak to odda i z jakim procentem??? Żak rozwalił grube miliony złotych na zbyteczne inwestycje pańską górę, śmieszny staw anteckiego, elektrociepłownie, mur oporowy, ruinę Bobrowskich. Radni od Żaka muszą za to ponieść konsekwencje.