reklama

Tu też mieszkają ludzie! Najgorsza droga w Andrychowie [FOTO]

Gospodarka, Wiadomości, 29.01.2021 11:20, red
W rankingu na najgorsze drogi w Andrychowie ta pewnie byłaby w czołówce.
Tu też mieszkają ludzie! Najgorsza droga w Andrychowie [FOTO]
Mowa o kilkusetmetrowym odcinku ulicy Lenartowicza w Andrychowie.

- Obraz nędzy o rozpaczy, tutaj też mieszkają ludzie! - mówią okoliczni mieszkańcy.


Przy drodze stoi kilka bloków, mieszkają tu setki osób, ale w ostatnich latach nie wykonywano tutaj żadnych inwestycji drogowych.

- Droga z roku na rok jest coraz bardziej podziurawiona i można na niej powybijać zęby. Pomimo interwencji w andrychowskiej gminie, dziury nie są nawet załatane - mówi nam jeden z kierowców.

Droga, choć osiedlowa, jest zarządzana przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach. Jednak gdyby władze gminy chciały, to gmina mogłaby również wyremontować tę ulicę. Podobna sytuacja była z niedawnym remontem ulicy Włókniarzy - to również ulica zarządzana przez starostwo, ale remontowana była przez gminę.

Z najnowszych informacji płynących z powiatu wiadomo, że starostwo ma przygotować wniosek i starać się o rządowe dofinansowanie remontu tej ulicy.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

sowa, 29.01.2021 18:55

Przed wyborami obieca się,że będzie remont.Ludzie zagłosują, a po wyborach okaże się,że brak funduszy. Będzie jak na os.Olszyny.

hebes1125, 29.01.2021 17:18

Wiele razy już pisalem w komentarzach o tych sprawach. Bo dla Pana burmistrza ważniejsza jest "rewitalizacja" Pańskiej Góry i cięcie drzew, które nawet dzieci w podstawówce wiedzą jak nam są potrzebne. Za koszt pseudo rewitalizacji można by pewnie całe osiedle zrobić włącznie z parkingami , których też brakuje. A i nie jestem z pis-u bo takie tlumaczenia tylko słyszę.

gepard czester, 29.01.2021 13:52

Do Ania: Wczoraj wywalili mojego sąsiada z roboty, a na dodatek żona go zdradza hahaha ale beka.

gepard czester, 29.01.2021 12:51

Co mnie to obchodzi? Ja tamtędy nie jeżdżę.