reklama

Tu można sprawdzić jakość powietrza

, Gospodarka, Wiadomości, 31.10.2020 16:00,
Sieć czujników jest cały czas rozbudowywana.
Tu można sprawdzić jakość powietrza
W regionie przybywa czujników, które na bieżąco przekazują informacje o jakości powietrza. To niestety, stale się pogarsza. Zwłaszcza wieczorami.

Odczyty z czujników można na bieżąco sprawdzać na stronie: https://map.airly.euZobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 01.11.2020 06:18

jakość powietrza -zachorowania-trupy-kowid20-statystyka-morawiecki i kaczak-dyma-polaków.......... połącz kropki ??????????????????

FeelFree, 01.11.2020 03:29

@Skalpel. Oczywiście, tylko chodzi o to, że taki rodzaj informowania nic niestety nie zmienia, albo zmienia niewiele. Te informacje nie są poza tym podawane wprost, a wręcz przeciwnie część mediów ukrywa wręcz aktualny, fatalny stan struktur ochrony zdrowia. Wiedza na temat SARS Cov-2 też jest już spora i powszechnie dostępna, a mimo to sporo osób z tej wiedzy nadal nie korzysta. Ciekawe na ile do wyobraźni obywateli przemówi informacja, że z powodu popularnego wirusa -w wersji pesymistycznej- trzeba rozbudować miejski cmentarz? Może już chociaż występy antycovidowców nie będą się więcej odbywały...

Skalpel, 31.10.2020 23:30

@FeelFree. Częściowo już podają ponieważ cześć osób zmarłych zakażonych popularnym wirusem umiera z powodów które opisałeś. A jest to zapewne tylko promil wszystkich. Wracając do powietrza to problem ubóstwa energetycznego dotyczy 4,6 mln Polaków.

FeelFree, 31.10.2020 21:29

A co by było gdyby codziennie media podawały ile osób umiera każdego dnia w Polsce w wyniku źle zorganizowanej i niedofinansowanej ochrony zdrowia ?

Skalpel, 31.10.2020 19:30

Jak by media codziennie podawały liczbę osób które zachorowały lub zmarły z powodu zanieczyszczonego powietrza to już dawno nie spalano by śmieci w domach. W całej Europie z powodu smogu umiera niemal 800 tys. osób, z czego 58 tys. w Polsce.

cath, 31.10.2020 17:34

Raczej stały temat.Ciekawe czy poprawiłaby się jakość powietrza gdyby nie było zimowego zmniejszenia odbioru odpadów.Bo patrząc po ilości odpadow przed niektórymi posesjami to chyba smieci tam konsumuja

Burakz wiejskiej , 31.10.2020 17:02

temat zastępczy