Trzeba usunąć samochód, bo odholują

, Gospodarka, Wiadomości, 15.01.2018 08:30, red
Za kilka dni ruszają prace związane z wyburzeniem starej kotłowni przy ul. Metalowców w Andrychowie.
Trzeba usunąć samochód, bo odholują

Zajmie się tym firma Energokon-Plus Sp z o.o. z Sosnowca, która wygrała przetarg. Termin zakończenia rozbiórki: 28 czerwca 2018 roku, a koszt rozbiórki to 148,8 tys. zł.


W tym tygodniu teren zostanie oficjalnie przekazany wykonawcy. Urząd wystosował apel do mieszkańców, aby usunęli swoje samochodu z parkingu przy kotłowni.

Zobaczcie komunikat magistratu w tej sprawie.

INFORMACJA
Z powodu prowadzenia prac rozbiórkowych - od dnia 17.01.2018r. aż do odwołania – zostanie w całości wyłączony z użytkowania plac przy kotłowni przy ul. Metalowców 2.
W związku z powyższym prosimy o nie parkowanie pojazdów na w/w terenie.
Za pojazdy pozostawione na terenie prac rozbiórkowych Wykonawca ani Inwestor nie ponosi odpowiedzialności. Pojazdy pozostawione po w/w terminie zostaną odholowane na koszt Właściciela.
Za utrudnienia przepraszamy.

Wydział Inwestycji i Drogownictwa
Urzędu Miejskiego w Andrychowie


Teren po kotłowni zostanie zagospodarowany na duży parking.


Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Andrychow2, 15.01.2018 22:38

Przecież w tym miejscu miała powstać "kotłownia kultury", nawet wizualizacja była. Kolejne niespełnione obietnice ekipy która rządzi miastem. Ciekawe, ile kosztowała ta wizualizacja?

madzia, 15.01.2018 14:12

Inna rzecz że w tym miejscu pan Żak mówił że powstanie co innego. Nawet stworzono projekt za jaki zapłacili jak znam życie podatnicy. I co? I nic. Nie można było od razu o parkingu mówić. Ile kosztowały projekty na inne plany?

madzia, 15.01.2018 14:09

Kiedy główny klakier przestanie kłamać i traktować andrychowianie jak idiotów? Info z czerwca 2017 roku, czyli za rządów pana Żaka: w Andrychowie na najbliższej sesji radni zajmą się propozycją poszerzenia stref płatnego parkowania. Propozycja według dziennikarzy wyszła z urzędu rządzonego przez p. Żaka.

budyn77, 15.01.2018 13:53

Kiedy wizualizacja parkingu? Jaki koszt i termin oddania do użytku?

abcabc, 15.01.2018 13:28

miasto udostępni bezpłatny parking dla mieszkańców.gdyby rządził PIS to pewnie byłby płatny, oni tylko potrafią doić Polaków z podatków i ukrytych opłat

Gebelsik871, 15.01.2018 13:19

Kolejna porażka purpurowych włodarzy Andrychowa. Czy w naszym mieści nie można stworzyć czegoś co będzie przynosiło zyski dla gminy. Czy bezpłatny parking dla mieszkańców to dobry pomysł...?? jak dla mnie nie, można było by inaczej zagospodarować ten teren. I jeszcze ta rozbiórka...... dłuższego terminu się nie dało ustalić .......takie budynki firmy zajmujące się wyburzeniami kładą w jeden dzień.

budyn77, 15.01.2018 09:59

To nie bedzie tam centrum kultury?! A takie były piękne wizualizacje wójta z 2013 roku... Czy w tym Andrychowie "nie bedzie niczego"?! Może chociaż panstwo z Urzedu Gminy zróbcie wizualizacje gminnego ZOZ-u w tym miejscu. Nikt nie uwierzy ale chociaz wizualizacje zostaną...