reklama

Tesco zamyka kolejne sklepy

, Gospodarka, Wiadomości, 05.02.2018 16:15, red
Kolejna fala likwidacji sklepów popularnej brytyjskiej sieci.
Tesco zamyka kolejne sklepy
W 2017 roku sieć Tesco zamknęła 9 sklepów w Polsce, m.in. jeden w Oświęcimiu,

To jak się okazuje jeszcze nie koniec. Kilka dni temu firma poinformowała o planowanym zamknięciu kolejnych 18 sklepów – tych, które przynoszą największe straty.

W Małopolsce wśród przeznaczonych do likwidacji są dwa sklepy Tesco w Oświęcimiu (przy ul. Nojego i Śniadeckiego) oraz sklep w Brzeszczach.

Będą działać do połowy marca. W całym kraju, w związku z likwidacją 18 sklepów, pracę straci ok. 600 osób.

Sklepy Tesco ciągle działają jeszcze m.in. w Andrychowie, Wadowicach i Kętach. Nie jest planowane ich zamknięcie. Przynajmniej na razie. Sieć Tesco ma w Polsce ponad 400 sklepów.

W komunikacie prasowym zarząd Tesco poinformował, że sieć wcale nie wycofuje się z Polski, ale jedynie przeprowadza restrukturyzację i dostosowuje sieć placówek do lokalnych warunków.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

asquit, 06.02.2018 08:11

Tak wygląda państwo PIS Zaskakujące zmiany w Orlenie, nowym prezesem Daniel Obajtek. Jeszcze niedawno ciążyły na nim zarzuty korupcyjne http://natemat.pl/229211,daniel-obajtek-nowym-prezesem-orlenu-dobra-zmiana

szpp, 05.02.2018 17:52

Tesco w Andrychowie? Nie byłem tam chyba z 10 lat