reklama

Teraz Polska na kolejny rok dla Kocierza

, Gospodarka, Wiadomości, 08.10.2015 09:00, (red)
Godło "Teraz Polska" na kolejny rok dla Hotel&Spa Kocierz
Teraz Polska na kolejny rok dla Kocierza

W poniedziałek (5.10) Daniel Sordyl, wiceprezes spółki prowadzącej Hotel&Spa Kocierz, odebrał certyfikat potwierdzający zachowanie uprawnień do posługiwania się Godłem Teraz Polska. 

 

- Jest to dla nas ogromne wyróżnienie, jesteśmy wśród najlepszych polskich usługodawców, dzięki naszej ciężkiej pracy i w staranności w jej wykonywaniu – informuje Katarzyna Seweryn – Kubska z działu marketingu Hotel&Spa Kocierz.

 

Konkurs „Teraz Polska” od ponad dwudziestu lat nagradza najlepsze produkty i usługi, które dzięki swoim walorom jakościowym, technologicznym i użytkowym, wyróżniają się na rynku oraz mogą być wzorem dla innych. 


- Każdy Laureat Konkursu „Teraz Polska” uzyskuje prawo do posługiwania się Godłem jako symbolem najwyższej jakości. Godło umieszczone w materiałach promocyjnych firm, na ich produktach to czytelny przekaz dla konsumentów. Aż 80% Polaków wie, że Godło „Teraz Polska” to symbol wysokiej jakości produktów i usług. Dla ponad 65% z nich kryterium w postaci Godła stanowi ważny element w podejmowaniu decyzji zakupowej – mówi Michał Lipiński, dyrektor Konkursu „Teraz Polska”. 


Przed przyznaniem Godła „Teraz Polska” każdy zgłoszony do Konkursu produkt, usługa, przedsięwzięcie innowacyjne czy gmina są skrupulatnie oceniania przez niezależnych ekspertów. – Laureat Konkursu „Teraz Polska” może posługiwać się Godłem przez rok.  

 

Hotel & SPA Kocierz to obiekt usytuowany w malowniczej scenerii Parku Krajobrazowego Beskidu Małego. Jest zlokalizowany na szczycie Przełęczy Kocierskiej (750 m n.p.m.), ok. 20 km od Żywca i Wadowic oraz ok. 70 km od Krakowa i Katowic – co gwarantuje łatwy i szybki dojazd. Podstawową atrakcją hotelu jest centrum odnowy biologicznej i zabiegów kosmetyczno-pielęgnacyjnych SPA oraz  basen kąpielowy z systemem masaży wodnych, jacuzzi, saunami (suchą i wilgotną).

 

 

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy