reklama

Tej ulicy już praktycznie nie ma

, Gospodarka, Wiadomości, 17.03.2021 08:45,
Po zimie droga jest w tragicznym stanie,
Tej ulicy już praktycznie nie ma

Ulica Strefowa w Andrychowie prowadząca do działek rekreacyjnych oraz różnych przedsiębiorstw, np. Wosany to istny tor z przeszkodami.

Po zimie jest w tragicznym stanie, a póki co widoków na remont nie widać.

W ciągu ostatnich dwóch latach gmina w odpowiedzi na apele mieszkańców, zasłaniała się brakiem funduszy na remont tej drogi. Szanse na remont są, ale nie wiadomo kiedy dojdzie do skutku. W zeszłym roku burmistrz Andrychowa zwrócił się do starosty wadowickiego z wnioskiem o pozwolenie na rozbudowę ul. Strefowej na odcinku od potoku Bobrek do ul. Batorego.

Zaplanowano tam rozbudowę jezdni, budowę pobocza, chodnika a nawet dwukierunkowej ścieżki rowerowej i pasa zieleni pomiędzy chodnikiem a ścieżką rowerową. Ma być też wykonany przepust drogowy na potoku Bobrek.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

FeelFree, 17.03.2021 10:16

"...sroczka kaszkę warzyła, Ogonek sobie sparzyła. Temu dała na miseczkę, Temu dała na łyżeczkę, Temu, bo grzecznie prosił, Temu, bo wodę nosił, A temu najmniejszemu nic nie dała, Tylko ogonkiem zamieszała I frr… odleciała."

FeelFree, 17.03.2021 10:15

Za kolejność inwestycji na ternie gminy odpowiada burmistrz Tomasz Żak. Czy jest to sprawiedliwe społeczne i zgodne z zasadami demokracji to każdy z nas ocenia samodzielnie, wyciąga wniosku i podejmuje działania lub nie, i głosuje w wyborach tak lub inaczej. W tym tygodniu do przemyśleń wierszyki dziecięce... być może to jest kolejny klucz do zrozumienia? Pozdrawiam.