reklama

Te ulice w gminie Andrychów będą remontowane

, Gospodarka, Wiadomości, 12.08.2022 13:25, red
Plan obejmuje modernizacje pięciu dróg.
Te ulice w gminie Andrychów będą remontowane
W maju informowaliśmy, że samorządy z naszego regionu otrzymają pieniądze z budżetu państwa na inwestycje drogowe z tzw. "Polskiego Ładu". Dla gminy Andrychów przypadło 4.750.000 zł na projekt związany przebudową dróg gminnych na terenie gminy Andrychów.

Jakie drogi będą przebudowywane i remontowane?


Jak się dowiadujemy, wniosek obejmuje remont ulic:

- droga na osiedlu Młocki Górne w Rzykach wraz z mostem

- ul. Radosna w Inwałdzie

- ul. Graniczna Górna w Roczynach

- os. Wawrzynówka w Targanicach

- drogi boczne od ulicy Biadasowskiej

Na razie nie wiadomo jednak, kiedy inwestycje zostaną zrealizowane, ale mało prawdopodobne że w tym roku. Władze gminy nie ogłosiły jeszcze nawet przetargu w tej sprawie.

- Inwestycje mogą być wykonywane wyłącznie na drogach o uregulowanym stanie prawnym. Wykonywane będą dodatkowe prace geodezyjne, które są niezbędne do tego aby te stany prawne uregulować i wtedy możemy rozpoczynać inwestycje. Są to zadania wieloletnie - informuje wiceburmistrz Andrychowa Wojciech Polak.

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy