reklama

Targ przy remontowanej ulicy

Gospodarka, Wiadomości, 19.08.2022 11:20,
W piątek zainteresowanie targiem przy remontowanej ulicy było całkiem spore.
Targ przy remontowanej ulicy
Od kilku dni trwa remont ulicy Batorego w Andrychowie. Powoduje to spore utrudnienia w ruchu, kierowcy muszą korzystać z objazdów.


Zamknięty dla ruchu jest odcinek ulicy Batorego od skrzyżowania z ulicą Krakowską do ronda przy ulicy Przemysłowej. na ulicy Batorego, w rejonie mostu na ul. Krakowskiej, znajduje się plac targowy, który - jak się okazuje - pozostanie otwarty w dni handlowe, czyli we wtorki i piątki, choć z pewnymi ograniczeniami.

Kupcy muszą teraz instalować swoje stoika przed godziną 6:00 rano. Z kolei osoby, które będą chciały coś kupić na targu muszą pozostawić swoje samochody na parkingu obok nieczynnego pasażu handlowego, ponieważ na ulicę Batorego nie ma wjazdu.

W piątek (19.08) zainteresowanie targiem przy remontowanej ulicy było całkiem spore, choć wielu klupujących narzekało, że nie mogą podjechać na parking bezpośrednio przy targufoto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy