reklama

Targ na Batorego będzie jednak czynny, ale...

, Gospodarka, Wiadomości, 18.08.2022 10:50,
Remont ulicy Batorego ma zakończyć się w drugiej połowie września.
Targ na Batorego będzie jednak czynny, ale...

Od kilku dni trwa remont ulicy Batorego w Andrychowie. Powoduje to spore utrudnienia w ruchu, kierowcy musza korzystać z objazdów.

Zamknięty dla ruchu jest odcinek ulicy Batorego od skrzyżowania z ulicą Krakowską do ronda przy ulicy Przemysłowej. na ulicy Batorego, w rejonie mostu na ul. Krakowskiej, znajduje się plac targowy, który - jak się okazuje - pozostanie otwarty w dni handlowe, czyli we wtorki i piątki, choć z pewnymi ograniczeniami.

Administracja placu targowego informuje, że kupcy muszą teraz instalować swoje stoika przed godziną 6:00 rano. Z kolei osoby, które będą chciały coś kupić na targu muszą pozostawić swoje samochody na parkingu obok nieczynnego pasażu handlowego, ponieważ na ulicę Batorego nie ma wjazdu.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Koniczynka, 18.08.2022 21:20

Andrychów najwieksza gmina w powiecie wadowickim nadal nie ma targu z prawdziwego zdarzenia. Na Batorego teren wygląda jak po bombardowaniu a na Przemysłowej targ mały ciasny na zadupiu bez parkingu!!! Odwołać Burmistrza i radnych z jego obozu za ten stan rzeczy. Pora skończyć z tym stanem rzeczy. Za co oni biorą kasę???