Tak się kończy nocna jazda Białą Drogą

, Gospodarka, Wiadomości, 31.08.2018 09:45, red
Tutaj naprawdę trzeba uważać.
Tak się kończy nocna jazda Białą Drogą
Zdjęcie uszkodzonej felgi otrzymaliśmy od Czytelnika. - Tak wygląda jazda Białą Drogą nocą 50 km/h - pisze do nas Czytelnik, pan Maciej.

W wielką dziurę na Białej Drodze wjechała jego żona.
- Miała szczęście i nie rozwaliła kola, natomiast żona kolegi już nie, przyjechała już bez opony. To jest kpina stan tej drogi, a najgorsze jest to że trzeba tam jeździć codziennie - pisze pan Maciej.

Czy Biała Droga doczeka się kiedyś remontu? Prawdopodobnie tak. Droga jest zarządzana przez Starostwo Powiatowe w Wadowicach. Starostwo ma pieniądze na jej remont, ale ma problemy z wyłonieniem wykonawcy remontu. Wykonawcy żądają więcej pieniędzy, niż władze powiatu zaplanowały na ten cel.

Starostwo Powiatowe w Wadowicach ogłosiło już trzeci przetarg na przebudowę tej jezdni. Poprzednie, niestety, zostały unieważnione z powodu zbyt wysokich kosztów. W planach jest remont nie tylko Białej drogi, ale również jej przedłużenia w Wieprzu i Nidku.
Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

iwofis, 31.08.2018 12:30

Trzeba było uważać, może jechać 30 a nie 50 km/h ?

tomacik, 31.08.2018 12:12

Nisko profilowa guma. Pewnie sportowe twarde zawieszenie. Przy normalnych kapciach jest szansa że szkody były by mniejsze. Ale to i tak starostwa nie usprawiedliwia.