reklama

Tajemnicze nowe kamery w Andrychowie. Wyjaśniamy o co chodzi

Gospodarka, Wiadomości, 13.04.2021 20:00, PG
Okazało się, że kamery nie są wpięte do miejskiego monitoringu.
Tajemnicze nowe kamery w Andrychowie. Wyjaśniamy o co chodzi

W okolicy osiedla Olszyny w Andrychowie, przy przejeździe kolejowym, zamontowano ostatnio kamerę. Okazuje się, że podobne pojawiły się także w innych miejscach. O co chodzi?

Okazało się, że kamery nie są wpięte do miejskiego monitoringu.

Udało nam się ustalić, że w dniach 13-15 kwietnia na zlecenie Urzędu Miejskiego w Andrychowie firma EWIROAD Anna Skotnicka z Bielska Białej przeprowadza pomiary natężenia ruchu na przejazdach kolejowo-drogowych linii LK 117 na terenie gminy Andrychów.

- Pomiar zostanie wykonany metodą półautomatyczną, która polega na rejestracji zapisu wideo na wskazanych przejazdach i późniejszej analizie statystycznej zebranego materiału - informuje nas Krzysztof Tokarz, komendant Straży Miejskiej w Andrychowie.


foto: WB

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Brak komentarzy