reklama
reklama

Szpital zostanie rozbudowany

Gospodarka, Wiadomości, 10.11.2021 08:00,
To inwestycja na najbliższe lata.
Szpital zostanie rozbudowany
Rozbudowa szpitala powiatowego w Wadowicach była głównym tematem VI Konwentu Burmistrzów, Wójtów i Starosty Wadowickiego.

W spotkaniu wzięli udział starosta Eugeniusz Kurdas, wicestarosta Beata Smolec, wójtowie, burmistrzowie i reprezentanci gmin z terenu powiatu wadowickiego a także dyrektor Zespołu Zakładów Opieki Zdrowotnej w Wadowicach Barbara Bulanowska.

Szefowa wadowickiej lecznicy podsumowała pracę szpitala w czasie pandemii. Przedstawiła również koncepcję rozbudowy placówki a tym samym jej rozwoju i rozszerzenia oferty leczniczej w ciągu najbliższych dwóch lat tak, aby była ona bardziej dostosowana do potrzeb mieszkańców powiatu wadowickiego.

- Środki na realizację tego przedsięwzięcia będą pochodzić częściowo z pakietu Wsparcia na rzecz odbudowy służącej spójności oraz terytoriom Europy (REACT-UE). Włodarze dyskutowali o możliwościach wsparcia samorządów dla tego projektu - poinformowało wadowickie starostwo.

źródło: Starostwo Powiatowe w Wadowicach
reklama
News will be here

Zobacz także

Napisz komentarz

Redakcja mamNewsa.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy Internautów. Prosimy o kulturalną dyskusję i przestrzeganie regulaminu portalu. Wpisy niezgodne z regulaminem będą usuwane. Dodając komentarz, akceptujesz postanowienia regulaminu. Wszelkie problemy z funkcjonowaniem portalu, usterki, uwagi, zgłoszenia błędów prosimy kierować na: [email protected]

Musisz być zalogowany, aby dodawać komentarze.

Burakz wiejskiej , 10.11.2021 13:33

rozbudowa szpitala ? po co ja się pytam , a zmieni się coś na lepsze ? co będzie szybciej ? lepsza opieka mniejszy czas oczekiwania ? i ta akcja szczepimy się dla niepodległej ? co to ma być za propaganda rodem z komuny jak praca w czynie społecznym